Kampen onderuit tegen koploper
EPE – vv Kampen heeft de wedstrijd tegen EZC ‘84 zaterdag verloren. Tegen de koploper van de competitie moesten de Kamper voetballers vier treffers incasseren.
Aan de kant van EZC bleek met name Dani Gezel gevaarlijk. Kampen speelt aankomend weekend thuis en ontvangt dan HTC uit Zwolle. Dat team wist tot dusver twee keer te winnen.
Zalk gastheer van toernooi Walking Footbal
ZALK - Voetbalvereniging Zalk is op 11 oktober gastheer van een walking footballtoernooi. Dit zogenoemde wandelend voetbal is steeds populairder onder senioren.
Behalve Zalk als ontvangende vereniging doen er ook teams mee van IJVV, WVF, OWIOS en SVZ. De clubs komen aan omstreeks 9.15 uur. Een uur later begint de eerste wedstrijd (tussen Zalk en WVF) en om ongeveer 12.15 uur is het toernooi afgelopen.
De regels bij het walking football verschillen in bepaalde opzichten van die van het reguliere voetbal. Zoals de naam al doet vermoeden mag je alleen wandelen. Rennen met of zonder bal wordt bestraft met een vrije bal voor de tegenpartij. Het maken van een sliding is eveneens verboden. Ook mag de bal niet boven heuphoogte komen. Aan walking football doen zowel oud-voetballers als mensen zonder ervaring mee.