
‘Feestelijke editie van ‘Lekker Dansen’ in ’t Ukien met DJ Etienne La Faille’
AlgemeenKAMPEN - Op zaterdag 2 november staat het concertpodium ’t Ukien in het teken van de tweede editie van ‘Lekker Dansen’. Tijdens deze editie kunnen bezoekers zich uitleven op de verschillende hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90. DJ Etienne la Faille zal een mix draaien van disco, pop, funk en dance classics, en af en toe een recente hit voor de afwisseling. De deuren gaan om 19.30 uur open en bezoekers kunnen direct de dansvloer op. De avond biedt een feestelijke sfeer voor iedereen die wil genieten van een dansfeest zonder te wachten op de late uurtjes.
De eerste editie van Lekker Vroeg Dansen op 9 maart was volgens ’t Ukien een groot succes, met een bijna uitverkochte zaal en enthousiaste reacties van bezoekers. Hoe pakt DJ Etienne La Faille het aan? “Ik ga staan en kijk wat ik voel. Door mijn ervaring weet ik wat welke muziek met het publiek doet. En ik heb ook al wel wat in mijn hoofd. Ik mix ook veel muziek uit verschillende decennia door elkaar. Maar soms gooi ik het ook ineens om, als ik denk dat iets aanslaat. Maar ik kijk vooral wat de muziek doet. Het gaat er om dat het gezellig wordt, dat het een feest der herkenning is, dat we iedereen verbinden met elkaar en dat iedereen fluitend en met veel energie naar huis gaat.”
Na de kantoorbrand van afgelopen week in ’t Ukien heeft het podium en buurthuis even stilgestaan, omdat het afhandelen van de schade tijdelijk voor wat extra werk achter de schermen zorgde. De schoonmaak is echter deze week afgerond, waardoor de reguliere programmering door kan gaan, inclusief Lekker Vroeg Dansen op 2 november. Team ‘t Ukien kijkt ernaar uit om het publiek te verwelkomen en samen de draad weer op te pakken.
Voor meer informatie en kaartverkoop, bezoek www.ukien.nl of neem contact op met ‘t Ukien via info@ukien.nl.