Afbeelding
Foto:

Isala houdt opleidingsmarkt

zaterdag 31 oktober 2026 9:30

ZWOLLE - Wie benieuwd is naar werken in de zorg of welke loopbaanmogelijkheden er in de zorg zijn, is zaterdag 31 oktober welkom op de Isala Opleidingsmarkt.

De organisatie vertelt: “De Opleidingsmarkt is dé plek om rond te kijken, vragen te stellen en te ontdekken wat bij jou past. Verdiep je in verpleegkundige zorg, ontdek de wereld van de OK of kijk hoe jij met een technische achtergrond het verschil kunt maken. Ga in gesprek met onze medewerkers, neem een kijkje achter de schermen en laat je inspireren door de vele mogelijkheden binnen het ziekenhuis. Wie weet ontdek jij hier jouw toekomst in de zorg.”

De wereld van de OK

De operatiekamer is een wereld op zich. Alles draait er om samenwerking, precisie en vertrouwen. Ontdek wat er komt kijken bij een operatie. En ga in gesprek met operatieassistenten, anesthesiemedewerkers en andere zorgprofessionals. Zij laten zien wat dit vak zo bijzonder maakt.

Geen zorg zonder diagnostiek en techniek

Ben je meer van de techniek? Dan zit je hier ook goed. Van laboratoria tot slimme medische apparatuur: achter iedere diagnose en behandeling schuilt een wereld van technologie en innovatie. Kijk achter de schermen bij een bestralingsbunker of CT-scan. En zie hoe jij in deze wereld het verschil kunt maken. Met patiënten, of juist achter de schermen.

Onmisbaar: verpleegkundige zorg

Ook kan er kennis worden gemaakt met et de verpleegkundige zorg. Een verpleegkundige is een onmisbare schakel tussen arts en patiënt. Tijdens de Opleidingsmarkt wordt getoond hoe veelzijdig het vak is en welke opleidingsroutes en doorgroeimogelijkheden er zijn. Ook als je al een diploma op zak hebt.

Rondleidingen en workshops

Er zijn diverse rondleidingen en activiteiten (vol = vol). Neem bijvoorbeeld een kijkje op een OK van het Behandelcentrum. Of ervaar hoe het is om verpleegkundige te zijn in een VR-experience.

Praktische informatie

De Opleidingsmarkt is er op 31 oktober van 9.30 tot 15.00 uur. Aanmelden is verplicht. Omdat de zorg in Isala gewoon doorgaat tijdens de Opleidingsmarkt, kan er een beperkt aantal bezoekers worden ontvangen. Door vooraf aan te melden en met tijdsblokken te werken, kan iedereen rustig rondkijken en is er voldoende gelegenheid heeft om vragen te stellen aan de medewerkers. Vanaf half september kan men zich aanmelden.

Voor wie

Scholieren, mbo- en hbo-studenten en zorgmedewerkers die zich willen oriënteren op medische, verpleegkundige of medisch ondersteunende loopbaan en/of (vervolg)opleiding binnen het ziekenhuis. Toegang vanaf 14 jaar.

Locatie

Isala Zwolle
Dr. Van Heesweg 2
8025 AB Zwolle

Kosten

De toegang is gratis.