Redactie de Brug

Mail algemeen: redactie@brugmedia.nl
Mail sport: sport@brugmedia.nl

Nick de Vries (eindredactie)
Mail: nick@brugmedia.nl
Telefoon: 06-15 88 19 44

Gerard Meijeringh (sport)
Mail: gerard@brugmedia.nl
Telefoon: 06-15 88 19 48

Advertentieverkoop de Brug
Mail Verkoop binnendienst: verkoop@brugmedia.nl
Telefoon binnendienst: (038) 337 00 52

Barry Kiel (bladmanager)
Mail: b.kiel@brugmedia.nl
Telefoon: 06-15 88 19 47

John Broelman
Mail: j.broelman@brugmedia.nl
Telefoon: 06-15 88 19 33

Familieberichten
Mail: familieberichten@brugmedia.nl
Telefoon: (038) 337 00 58

Bezorgklachten krant
Meld uw klacht op bezorging De Brug

Weekblad de Brug is een uitgave van:
BrugMedia BV
Constructieweg 41-1
8263 BC Kampen
Telefoon: (038) 333 10 27
Mail: info@brugmedia.nl
Website: www.brugmedia.nl