Afbeelding
Foto: Stefan Verkerk.

Chauffeur slaat over de kop bij eenzijdig ongeval op N50

Algemeen

KAMPEN - Op de N50 ter hoogte van de afslag Kampen is vanochtend woensdagochtend een eenzijdig ongeval gebeurd. Een bestuurder van een auto komende uit de richting van Emmeloord verloor op het viaduct door nog onbekende oorzaak de macht over het stuur.

De bestuurder schoot met zijn auto de berm aan de linkerzijde van de weg in en sloeg daar over de kop. De bestuurder is door het ambulancepersoneel naar het ziekenhuis gebracht. Over de aard van het letsel is niets bekend. De berger heeft de auto geborgen. De N50 voor het verkeer richting Emmeloord is enige tijd afgesloten geweest. Er was weinig verkeershinder, omdat het nog niet druk was op de weg. En er kon gebruik gemaakt worden van de af- en toerit.

Afbeelding
Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Kamper doommetalproject Phantom Druid duikt dieper de duisternis in Algemeen 14 uur geleden
COPYRIGHT MARCEL JURIAN DE JONG
OV-spreekuur helpt Kampenaren weer op weg Algemeen 15 uur geleden
Mitchell ten Hove en Barbara Lok
Vernieuwend theaterspektakel heeft muzikale elementen uit de Middeleeuwen én een rockopera Ridders & Juffers wordt groots, meeslepend en uniek Zakelijk nieuws lokaal 6 mei, 17:43

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.