
Nijntje Beweegfeest viert vijfjarig jubileum in Kampen
AlgemeenKAMPEN – Vrijdag 27 maart stond in het teken van bewegen, plezier en feest tijdens het jaarlijkse Nijntje Beweegfeest. Dit jaar was extra bijzonder: voor de vijfde keer werd het evenement georganiseerd in Kampen.
Van het eerste moment tot het einde van de middag waren de jonge deelnemers enthousiast in beweging. Er werd geklommen, gesprongen en gespeeld, terwijl ouders en begeleiders toekeken hoe de kinderen met plezier en zelfvertrouwen nieuwe dingen uitprobeerden.
Het succes van het Nijntje Beweegfeest in Kampen is mede te danken aan de inzet en samenwerking van drie betrokken organisaties: RKDOS Kampen, Wilhelmina Kampen en Sportservice Kampen.
it jaar was er ook meer betrokkenheid van andere clubs binnen Kampen, wat het Nijntje Beweegfeest nog specialer maakte. Door deze samenwerking krijgen kinderen nu de kans om ook in hun eigen lessen deel te nemen en zo te werken aan hun Nijntje Beweegdiploma. Hierdoor wordt bewegen nog toegankelijker en leuker voor een grotere groep kinderen in de stad.




























