Afbeelding
Foto: foto aangeleverd

Kerstconcert Hervormd Kerkkoor Kampen

Algemeen

KAMPEN - Zaterdag 14 december geeft Hervormd Kerkkoor Kampen onder leiding van Marco Hoorn een kerstconcert in De Burgwal. Er wordt een uitvoering geven van het kerstoratorium ‘Een Nieuw Begin’ van Johan Bredewout. 

Hiervoor is een projectkoor opgezet waar massaal gehoor aan gegeven is. Er hebben zich 22 zangers aangemeld om met het kerstconcert mee te gaan zingen. De avond wordt begonnen met enkele kerstliederen en een solo van de dirigent, daarna komt het oratorium. De liederen in het oratorium worden afgewisseld door teksten die gesproken worden door Ds. Wilbert Dekker. Verder werken mee: Jan Post, orgel, Herman Kamp, vleugel, Krista den Esker, fluit, Dorine Schoon, hobo, Olaf Schipper en Maarten Elzinga , trompet. 

Het programma wordt visueel ondersteund door een PowerPoint presentatie. De avond wordt afgesloten met het zingen van het Ere Zij God. Na afloop kan het publiek samen met het koor genieten van een beker chocolademelk en napraten over het concert. De toegang voor het concert is gratis en er is collecte tijdens het concert voor de onkosten. Iedereen is van harte welkom op zaterdag 14 december om 20.00 uur in De Burgwal, de deuren gaan open om 19.30 uur

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.