Afbeelding
Foto: aangeleverd

Informatiepunt Kampen nu ook in Brunnepe / Hanzewijk

Algemeen

KAMPEN - Woensdag 8 oktober wordt om 14.30 uur de nieuwe locatie van Informatiepunt Kampen in Kindcentrum Hanzewijk geopend door wethouder Jan Peter van der Sluis. Iedereen is daar welkom voor koffie en wat lekkers.

Inwoners van Kampen zijn elke woensdagmiddag tussen 15 en 17 uur welkom in Kindcentrum Hanzewijk voor met vragen over geld, digitale hulp, vrijwilligerswerk, eenzaamheid, mantelzorg, gezondheid en nog veel meer. Het informatiepunt beantwoordt de vragen gratis en weet de weg in het enorme gratis (hulp)aanbod dat voor iedere inwoner in de gemeente Kampen beschikbaar is.

Kindcentrum Hanzewijk Het nieuwe Kindcentrum Hanzewijk is kortgeleden geopend en vormt een centrale ontmoetingsplek voor kinderen, ouders en inwoners van de wijken Brunnepe en Hanzewijk. In het gebouw zijn verschillende organisaties gevestigd die samenwerken aan de ontwikkeling, opvang en ondersteuning van kinderen en gezinnen. Het is daarmee een laagdrempelige plek voor de uitbreiding van het Informatiepunt Kampen. Ook het IDO (Informatiepunt Digitale Overheid) van Bibliotheek Kampen zal op de woensdagmiddagen aanwezig zijn.

Informatiepunt Kampen 
Hulp nodig, of gewoon een vraag? De medewerkers van Informatiepunt Kampen weten de weg in het gratis aanbod in de gemeente Kampen. Zij zijn onafhankelijk, gratis en betrouwbaar. Naast de nieuwe locatie in Kindcentrum Hanzewijk is Informatiepunt Kampen ook te vinden in Bibliotheek Kampen, Kulturhus IJsselmuiden en Buurthuis De Buren (Flevowijk). Met de uitbreiding naar Brunnepe / Hanzewijk wordt het nog makkelijker voor inwoners om dichtbij huis hulp te vinden.

Kijk op www.informatiepuntkampen.nl/komlangs voor een overzicht van alle locaties en bezoektijden.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.