
Kampen Partners presenteert Jaarplan 2026 en start werving nieuwe bestuurders
· leestijd 1 minuut AlgemeenKAMPEN - Kampen Partners heeft afgelopen week het Citymarketing Jaarplan 2026 vastgesteld. Met daarin een stevige agenda voor het versterken van de hartelijke Hanzestad: meer samenwerking, meer zichtbare hartelijkheid in Kampen en inspelen op de verwachte blockbuster tentoonstelling ‘de winter van Avercamp’. Tegelijkertijd opent de stichting de werving voor twee nieuwe bestuursleden: een voorzitter en een algemeen bestuurslid.
Volgens directeur Roeland Tameling past deze stap bij de verdere professionalisering van de organisatie. “Met dit jaarplan zetten we door op de koers die we de afgelopen jaren hebben opgebouwd. Onze ambities groeien, en daarmee ook de behoefte aan een sterk en divers bestuur. Daarom zoeken we nu twee nieuwe boardmembers die mee willen bouwen aan het Kampen van morgen.”
Ambitieus jaarplan richting jubileumjaren
2026 wordt een belangrijk scharnierjaar voor Kampen. Naast de reguliere citymarketing en het beheer van de binnenstad, tourist info en evenementen, bereidt Kampen Partners zich voor op Kampen 800 in 2027 en op de grote Avercamp-expositie die vanaf oktober 2026 in het Stedelijk Museum wordt verwacht. In het Jaarplan 2026 valt te lezen dat daarvoor extra wordt geïnvesteerd in samenwerkingsprojecten, publiekscampagnes en het versterken van trots en verbondenheid in de stad.
Bestuurlijke versterking nodig voor volgende fase
De stichting benut dit moment om het bestuur toekomstgericht te versterken. De nieuwe voorzitter wordt het boegbeeld van het bestuur, met een verbindende en strategische rol binnen de stad, gemeente en regio. Het nieuwe bestuurslid draagt bij aan toezicht, advies en het bewaken van de maatschappelijke opdracht van Kampen Partners. De vacatures zijn gepubliceerd op www.kampenpartners.nl.
Over Kampen Partners
Stichting Kampen Partners werkt aan een vitale, gastvrije en trotse gemeente. Als citymarketingorganisatie verbindt de stichting ondernemers, bewoners, evenementen, culturele instellingen en andere organisaties. Met projecten als de Hanzeschatten, Open Bedrijvendagen en de voorbereiding op Kampen 800 draagt de organisatie bij aan brede welvaart in Kampen.

























