
Wilsum stelt in slotfase punt veilig in explosief duel
AlgemeenWILSUM – Wilsum heeft het voetbaljaar 2025 afgesloten met een gelijkspel (1-1) tegen Noord Veluwe Boys en moet de koppositie daardoor afstaan aan VSW. Nog afgezien van het puntverlies was het een zware middag. Noord Veluwe Boys maakte er een erg fysiek duel van en incasseerde een flink aantal kaarten, waaronder twee rode.
In het eerste halfuur wist Wilsum voetballend nog redelijk de oplossingen te vinden op het veld. Het leidde tot een handvol mogelijkheden, maar gescoord werd er niet. Het restant van de wedstrijd kende veel onderbrekingen. Beide teams wisten daarbij niet heel gevaarlijk te worden.
Totdat Noord Veluwe Boys een strafschop kreeg, die goed werd benut. Wilsum zou echter nog op gelijke hoogte komen. Nick Riezebos maakte een prachtig doelpunt. De treffer viel uit een vlot lopende aanval. Een voorzet van Tomas van der Weerd leek nog door Noord Veluwe Boys onschadelijk te kunnen worden gemaakt, maar de bal kwam terecht bij Riezebos. Die bedacht zich geen moment en schoot met een streep raak.
Joram Riezebos raakte geblesseerd aan zijn enkel; de ernst van de blessure moet nog blijken. Doordat VSW wel wist te winnen, gaat die ploeg op de valreep als koploper de winterstop in. Wilsum kan de draad eind januari weer oppakken tegen streekgenoot Zalk.




























