
Beleef het 7e Huiskamer Filmfestival in Kampen
AlgemeenKAMPEN - Op zaterdag 7 februari 2026 organiseert Lions Club Kampen opnieuw het geliefde Huiskamer Filmfestival. Geniet van een unieke filmervaring in een intieme en gezellige setting. Dan draag je tegelijkertijd bij aan een goed doel: Stichting Rouwkost.
Start: 19.30 uur in een sfeervolle huiskamer in de binnenstad van Kampen.?Hapje & drankje: Inclusief tijdens de filmervaring.?Kijk de eerste helft van de film in één huiskamer, en de tweede helft in een andere.?Nazit: Vanaf 22.15 uur bij De Abdij. Kosten: € 25,- per ticket (1 persoon).?Datum: Zaterdag 7 februari 2026.?Locatie: Huiskamers in de binnenstad van Kampen + De Abdij.
Zorg dat jouw zitplaats vaststaat door snel te reserveren: 06-12023501 of lionskampen@outlook.com.
Hoofdsponsor van het Huiskamer Filmfestival?is Mevrouw Vastgoed. Zij gaat verder dan de huizenmarkt. Als trotse hoofdsponsor van het Huiskamer Filmfestival toont zij haar betrokkenheid bij de gemeenschap en passie voor verbinding. Net als het festival brengt Mevrouw Vastgoed mensen samen in een warme setting en helpt zij hen bij het vinden van hun droomhuis – de basis voor geluk en verhalen.
Door dit festival te steunen brengt zij mensen letterlijk en figuurlijk dichter bij elkaar. Met persoonlijke aandacht en een sterke lokale binding sluit Mevrouw Vastgoed perfect aan bij de missie van het festival: beleving, intimiteit en verbinding.
De opbrengst gaat naar: Stichting Rouwkost. Deze stichting ondersteunt ouders in hun rouw na het verlies van een kind. Dit doen zij door verschillende vormen van praktische en emotionele ondersteuning te bieden. Hierbij richten ze zich op ouders van kinderen die zijn overleden door een miskraam, stilgeboorte, overlijden tijdens de geboorte of op jonge leeftijd. Stichting Rouwkost heeft specifieke aandacht voor zowel de pappa als de mamma.
Dit is een Zakelijk Nieuws Lokaal van de Lions Club Kampen, www.kampen.lions.nl.





























