
Natuurfoto’s van Caroline Dahmen te zien bij Myosotis in Kampen
AlgemeenKAMPEN - In de algemene gang van Myosotis aan het Engelenbergplantsoen hangt een nieuwe expositie. Bezoekers kunnen er werk bekijken van Caroline Dahmen Photography, met beelden van landschappen en natuurdetails.
Dahmen laat zich voor haar fotografie inspireren door de natuur. De expositie toont zowel brede landschapsbeelden als close-upfoto’s, gemaakt met macrofotografie en abstracte natuuropnamen.
“Voor mijn foto’s laat ik me vooral inspireren door de natuur. Fotografie heeft mij geleerd om op een andere manier naar de dingen om mij heen te kijken. De ene keer ga ik voor het grote geheel, de andere keer zoek ik meer de details op met macrofotografie of zelfs abstracte beelden uit de natuur. Af en toe maak ik een uitstapje naar een andere vorm van fotografie, zoals bijvoorbeeld architectuur, met een speciale fascinatie voor trappen”, aldus Dahmen.
Vrij toegankelijk
De expositie is gratis te bekijken tijdens de reguliere openingstijden van Myosotis, Engelenbergplantsoen 3 in Kampen.





























