Afbeelding

KTK Kampen nodigt oud-leden uit voor jubileum koffiemoment

Algemeen

KAMPEN – KTK Kampen bestaat dit jaar 75 jaar. Ter gelegenheid van dit jubileum organiseert de vereniging op zaterdag 13 juni een speciaal jubileum koffiemoment voor iedereen die ooit onderdeel uitmaakte van KTK.

De uitnodiging is bedoeld voor huidige leden, oud-leden, (oud-)instructeurs en vrijwilligers van de vereniging.

“De optredens, repetities, busritten en het typische KTK-gevoel blijven veel mensen hun leven lang bij,” laat de vereniging weten. “Daarom willen we dit jubileum graag samen vieren met iedereen die daar onderdeel van is geweest.”

Bezoekers zijn vanaf 13.30 uur welkom in de “Boerderij” van KTK aan de Silene 119 in Kampen voor koffie met gebak, het terugzien van bekende gezichten en het ophalen van herinneringen. Ook is er een bijzonder foto-overzicht uit 75 jaar KTK, een uniek jubileumaandenken en krijgen bezoekers een inkijkje in het KTK van vandaag. Partners en kinderen zijn welkom. Voor kinderen staat er een springkussen klaar.

KTK vraagt bezoekers zich vooraf aan te melden via de website, mede in verband met het persoonlijke jubileumaandenken: www.ktkkampen.nl

Via de website is het ook mogelijk om aan te melden voor muzieklessen bij de KTK Music Academy.

Met het jubileumjaar viert KTK niet alleen het verleden, maar kijkt de vereniging ook vooruit onder het motto: Friendship • Music • Progress.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.