
Theatrale voorbeschouwing en WK-wedstrijd Nederland – Japan
Algemeen
KAMPEN - Zondagavond 14 juni 2026 kwamen de Voetbalvlegels naar de City Bioscoop Kampen voor een bijzondere en interactieve voorbeschouwing op de eerste WK-wedstrijd van Oranje.
Voetbalhistoricus Dennis Hendriksen en presentator Richard Scholten namen het publiek op verrassende en humorvolle wijze mee in de geschiedenis én de wedstrijd van het Nederland-Japan Dit deden aan de hand van anekdotes en persoonlijke verhalen van de speciale gasten Edwin Starke en Hans van Zuiden. Het werd een avond vol herkenning, humor en voetbalpassie.
Daarna ging het licht uit en het grote scherm aan voor de WK-wedstrijd: Nederland – Japan, die uiteindelijk in een 2-2 gelijk spel eindigde. Daarnaast kon er o.a. bij cafe Eigenwijs ook voetbal worden gekeken in Kampen.






























