
Getuigen gezocht: Fietser rijdt in op groep in Kampen, slachtoffer belandt door ruit met slagaderlijke bloeding tot gevolg
· leestijd 1 minuut AlgemeenKAMPEN - Een incident aan de Burgwalstraat heeft in de nacht van 6 op 7 juni geleid tot ernstig letsel bij een inwoner van Kampen. De politie zoekt twee mannen die mogelijk bij de gebeurtenis betrokken waren en roept getuigen op zich te melden.
Rond 00.00 uur reed een fietser in op een gezelschap dat zich bij een woning aan de Burgwalstraat bevond. Daarbij werd een persoon aangereden die hierdoor dwars door een ruit viel. Het slachtoffer liep een slagaderlijke bloeding aan een arm op.
Omstanders verleenden direct eerste hulp en wisten het bloeden met een tourniquet te stoppen totdat de hulpdiensten arriveerden. Het slachtoffer is ruim een liter bloed verloren en stelt zelf dat het geen minuut langer had moeten duren.
Ambulancepersoneel bracht het slachtoffer vervolgens met spoed naar het Isala ziekenhuis in Zwolle. Daar voerden artsen een operatie uit om beschadigde bloedvaten en spieren te herstellen. Het slachtoffer maakt het naar omstandigheden goed, maar moet rekening houden met een flinke herstelperiode.
Volgens de politie waren mogelijk twee mannen bij het incident betrokken. Beide mannen zijn ongeveer 35 jaar oud, tussen de 1,75 en 1,80 meter lang, hebben een lichte huidskleur en dragen een kort donker baardje.
De eerste man heeft vermoedelijk een Poolse achtergrond, een slank postuur en blond haar. Hij droeg een grijs trainingspak met capuchon. De tweede man heeft een stevig postuur, donker haar, droeg een zwart trainingspak en sprak Engels.
Na het incident zouden de mannen op een fiets zijn weggereden. De politie onderzoekt de toedracht en vraagt mensen die in de nacht van 6 op 7 juni iets hebben gezien in of rond de Burgwalstraat, of de omschreven mannen herkennen, contact op te nemen via 0900-8844 onder vermelding van registratienummer 2026279935.
De politie heeft zelf nog geen nadere informatie gegeven over de precieze aanleiding van het incident.




























