Afbeelding

De Bastaard start nieuw hoofdstuk: restaurant heropent 16 oktober, Wijn- & Cocktailbar volgt op 4 november

· leestijd 1 minuut Zakelijk nieuws lokaal

KAMPEN – De Bastaard aan de IJsselkade en Oudestraat in Kampen begint aan een nieuw hoofdstuk. Na een periode van voorbereiding opent het restaurant op vrijdag 16 oktober opnieuw zijn deuren. Het hele openingsweekend – vrijdag 16, zaterdag 17 en zondag 18 oktober – staat in het teken van de nieuwe start.

Gasten die tijdens het openingsweekend een tafel reserveren, worden getrakteerd op een glas bubbels, huiswijn, frisdrank of tapbier om samen te proosten op de heropening.

Vertrouwd bourgondisch, met nieuwe energie

De Bastaard blijft de plek waar ongedwongen genieten en bourgondische gastvrijheid centraal staan. De nieuwe leiding Ylva, Stef, Fregatt en Bart-Jan bouwen voort op het karakter en de historie van De Bastaard, maar geven het restaurant tegelijkertijd een nieuwe impuls.

Vanaf 16 oktober kunnen gasten niet alleen terecht in het restaurant, maar biedt De Bastaard ook eten afhalen, groepsreserveringen voor feesten en partijen en catering op locatie aan. Daarmee richt De Bastaard zich nadrukkelijk ook op bedrijven, gezelschappen, feesten en andere gelegenheden in en rondom Kampen.

Wijn- & Cocktailbar met Shared Dining

En daar blijft het niet bij. Op woensdag 4 november opent ook de Wijn- & Cocktailbar van De Bastaard aan de Oudestraat haar deuren. Hier komt de nadruk te liggen op goede wijnen, cocktails en Shared Dining: samen verschillende gerechten bestellen, delen en uitgebreid tafelen in een informele setting.

Restaurant en Wijn- & Cocktailbar krijgen ieder hun eigen sfeer en karakter, maar vormen samen één geheel: een plek waar gasten terechtkunnen voor een lunch of diner, een goed glas wijn, cocktails, Shared Dining en een complete avond uit.

De officiële opening van het Restaurant en de Wijn- & Cocktailbar wordt op 30 november feestelijk gevierd tijdens een besloten openingsavond voor genodigden.

De Bastaard Club

Nieuw is dat gasten Lid kunnen worden van De Bastaard Club. Dit is gratis en levert bij aanvang een gratis fles huiswijn en vervolgens voortdurend kortingen op. Ook zijn leden altijd als eerste op de hoogte van speciale events en acties.

Opening De Bastaard
Vrijdag 16 oktober 2026; Openingsweekend: 16, 17 en 18 oktober; Vanaf 16 oktober: restaurant, afhalen, groepsreserveringen en catering op locatie; Vanaf 4 november: Wijn- & Cocktailbar & Shared Dining; 30 november: officiële openingsviering Wijn- & Cocktailbar – uitsluitend voor genodigden.

Ylva, Stef, Fregatt & Bart-Jan
De Bastaard – Kampen

Voor meer informatie of reserveren: www.debastaardkampen.nl.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Kamper singer-songwriter Mariecke Borger brengt derde album ‘Unravel’ uit Algemeen 15 uur geleden
Afbeelding
Speurtocht over winterslaap in Torenbosje (3 foto’s) Algemeen 16 uur geleden
Afbeelding
Bijenvereniging Kampen start campagne tegen Aziatische hoornaar Algemeen 19 uur geleden
Digitale krant