Afbeelding
Foto: stockfoto

IJVV geeft niet thuis en verliest van Harskamp

Sport

HARSKAMP – “Het zat vandaag wederom niet mee, maar aan de andere kant gaven we ook niet thuis. We hebben onze kansen gehad en niet benut”, concludeerde trainer Arjan ten Hove van IJVV na afloop van de wedstrijd van zijn elftal tegen Harskamp. IJVV verloor met 3-0 en moest opnieuw een rode kaart incasseren.

IJVV begon redelijk voortvarend. Uit een ingooi ontstond een kans waarbij de bal op de lat belandde, waarna een speler van Harskamp de bal van de lijn haalde. Met nog een gekraakt schot en gevaarlijke aanvallen over links en rechts zag het er aanvallend aardig uit. Dat was snel vergeten nadat Harskamp de eerste de beste kansen verzilverde en via treffers van Jeffrey Rutgers en Twan van de Visch op 2-0 kwam. De 1-0 viel uit een afstandsschot en de 2-0 uit een goed lopende aanval.

IJVV bleef het nadien voetballend proberen. Aan de bal zag het er best aardig uit, maar verdedigend was de ploeg niet resoluut genoeg. Na een uur voetballen liep IJVV nog meer averij op. Mano Dokter moest er met een rode kaart vanaf. Een actie van de IJVV’er werd beoordeeld als gevaarlijk spel, terwijl de IJsselmuidenaren even daarvoor meenden dat een speler van Harskamp er wel erg stevig in ging.

De gedachten gingen terug naar een week eerder, toen IJVV de wedstrijd zelfs met negen man beëindigde. Dat was echter bij een stand van 2-2. Ditmaal moest IJVV geen punt veiligstellen, maar alsnog op zoek naar de aansluitingstreffer. Die kwam er niet. In plaats daarvan kopte De Visch de 3-0 binnen.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie