
N50 mogelijk nog tot middernacht afgesloten na ongeluk tussen vrachtwagens
112KAMPEN - De N50 bij Kampen is vanaf ongeveer 18.00 in beide richtingen afgesloten door een ongeval tussen twee vrachtwagens. Het ongeval gebeurde tussen de op-, en afritten N307 en de Haatlanderdijk.
Rijkswaterstaat laat weten dat zij verwacht dat de weg pas na middernacht wordt vrijgegeven vanwege herstelwerkzaamheden aan de vangrail. De afsluiting zorgde rond 18.00 uur voor files in de omgeving.
Beide vrachtwagens zijn door een bergingsbedrijf zo snel mogelijk afgesleept.
Hoe het ongeval precies heeft kunnen gebeuren, is niet bekend. Het is niet bekend of bij het ongeval iemand gewond geraakt is.
Dit is alle informatie die onze redactie op dit moment heeft. Wij hechten erg aan de accuraatheid van onze berichten. Klopt iets niet of heeft u aanvullende, het publieke belang dienende, informatie? Tip de redactie: redactie.debrug@brugmedia.nl.. Uiteraard is uw privacy gewaarborgd.






























