
Politie houdt verdachte aan in zaak rond vermiste Marc Jaskulski uit Dronten
· leestijd 1 minuut 112DRONTEN - De politie heeft op maandag 15 juni een 42-jarige man aangehouden in het onderzoek naar de verdwijning van Marc Jaskulski uit Dronten. De verdachte wordt verdacht van mogelijke betrokkenheid bij de verdwijning van de destijds 36-jarige man, die sinds 15 april 2024 spoorloos is.
De recherche verricht nog altijd onderzoek naar de omstandigheden rond de verdwijning van Jaskulski. Volgens de politie is het onderzoek niet afgerond en sluit het team verdere aanhoudingen niet uit. Rechercheurs proberen nog steeds vast te stellen wat zich op 15 april 2024 heeft afgespeeld.
Verdwenen rond Roggebotsebos
De vermissing van Jaskulski houdt Dronten en de regio al ruim twee jaar bezig. Hij verdween op maandag 15 april 2024 rond 14.15 uur vanaf de Langstraat in Dronten. Vermoedelijk vertrok hij eerder die dag op de fiets vanuit zijn woning aan de Lancasterdreef. In juli 2024 werd zijn fiets teruggevonden in het water bij de Drontermeerdijk.
In de maanden na zijn verdwijning voerden politie en zoekteams meerdere zoekacties uit in onder meer het Roggebotzand en het Roggebotsebos. Ook werden wateren, fietspaden en natuurgebieden onderzocht. Een doorbraak bleef uit.
Politie gaat uit van misdrijf
De politie maakte eerder bekend uit te gaan van een misdrijf. Uit het onderzoek kwam naar voren dat Jaskulski op de dag van zijn verdwijning een afspraak had op een ontmoetingsplek in het Roggebotsebos. Zijn telefoon gaf daar signalen af voordat het spoor eindigde.
De recherche roept mensen die beschikken over informatie die van belang kan zijn voor het onderzoek op om contact op te nemen met de politie. Het Openbaar Ministerie heeft een beloning van 15.000 euro uitgeloofd voor de tip die leidt tot opheldering van de zaak. Die beloning blijft van kracht.





























