Afbeelding
Tennekes

Oranje IJsselmuiden houdt mobiele Anjercollecte

Algemeen

IJSSELMUIDEN - Van 28 mei tot en met 5 juni doet Show- en Drumfanfare Oranje IJsselmuiden mee aan de jaarlijkse actie van het Prins Bernhard Cultuurfonds. De collecte is dit jaar voor de tweede keer mobiel, via appjes, mailtjes en social media. De opbrengst van de actie is voor de organisaties die actievoeren. Oranje IJsselmuiden voert actie om nieuwe instrumenten aan te schaffen voor het vernieuwde scholen muziekproject.

De missie van Oranje IJsselmuiden is samen muziek beleven. Vanuit deze missie is haar scholen muziekproject vernieuwd en hiervoor zijn nieuwe instrumenten nodig. Oranje hoopt met de opbrengst van de actie het geld bij elkaar te halen zodat nog meer kinderen met muziek leren kennismaken. “Muziek verbindt en naast dat is misschien wel het belangrijkste dat er vriendschappen ontstaan en dat het dansen en leren bespelen van een muziekinstrument goed is voor de ontwikkeling van een kind”, aldus Oranje IJsselmuiden.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
De première van de musical ‘Joseph and the amazing technicolor dreamcoat’ in de Stadsgehoorzaal in Kampen 4 foto’s 21 mei, 23:50
Afbeelding
WDODelta zoekt vrijwilligers die het verhaal van water vertellen in de buurt Algemeen 21 mei, 16:00
Afbeelding
Bekijk nu de nieuwste vacatures op www.brugmediawerkt.nl. Algemeen 21 mei, 15:17

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.