Afbeelding

Eindejaarsborrel cultuur

Algemeen

KAMPEN - Cultuurmakelaar Margreet Bouwman nodigt vertegenwoordigers uit het culturele veld uit voor een eindejaarsborrel op woensdag 13 december om samen te proosten op al het moois dat er afgelopen jaar gebeurd is, en om plannen voor volgend jaar te delen.

“Professionals, amateurs, makers, locaties, festivals, erfgoed, uit de stad of de kernen, iedereen is welkom. Want zoals dit jaar opnieuw overtuigend gebleken is, zit de kracht van cultuur in de gemeente Kampen in samenwerking. En zonder ontmoeting geen samenwerking”, aldus Bouwman.

Locatie: De Burgwal, Burgwal 60, Kampen. Tijd: 20:00 – 22:00. Aanmelden kan tot dinsdag 5 december door een mail te sturen naar: cultuurmakelaarkampen@sambiq.nl 

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Benjamin en Esther vol in training
24 uur fietsen voor een laatste wens: Esther en Benjamin zetten zich in voor WensAmbulance Lezersnieuws 30 apr, 14:07
De oprichtsters van ChapUi Rouge Kampen
Nieuwe leden welkom bij ChapUi Rouge Kampen: vriendschap, plezier en rode hoeden! Lezersnieuws 30 apr, 14:05
Geassisteerd door de wethouder heeft Evelien het openingslint doorgeknipt
Brunnepe heet haar nieuwe bewoners van Eleos welkom in Noorderhaven Algemeen 30 apr, 11:51

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.