Het afgelopen jaar is door Rijkswaterstaat, in samenwerking met de provincie Flevoland, de gemeente Noordoostpolder en bouwcombinatie Van Gelder Mobilis, hard gewerkt aan de verbreding van de N50 tussen Ens en Emmeloord, van 2x1 naar 2x2 rijstroken. Daarnaast is ter hoogte van de Bomenweg een viaduct gebouwd.
Het afgelopen jaar is door Rijkswaterstaat, in samenwerking met de provincie Flevoland, de gemeente Noordoostpolder en bouwcombinatie Van Gelder Mobilis, hard gewerkt aan de verbreding van de N50 tussen Ens en Emmeloord, van 2x1 naar 2x2 rijstroken. Daarnaast is ter hoogte van de Bomenweg een viaduct gebouwd. Foto: aangeleverd

Avond- en nachtafsluitingen N50

Algemeen

REGIO - In de avonden en nachten van 3 tot 6 juli voert Rijkswaterstaat diverse onderhoudswerkzaamheden uit langs de N50. De N50 is dan gedurende drie avonden en nachten deels afgesloten tussen de knooppunten Hattemerbroek en Emmeloord. Rijkswaterstaat adviseert weggebruikers rekening te houden met omleidingsroutes met een extra reistijd van 10 tot 30 minuten.

Werkzaamheden De werkzaamheden bestaan uit het reinigen van goten en kolken, asfalteren, geleiderailherstel, het maaien van bermen en het repareren van defecte verlichting.

Kijk voor meer informatie over de werkzaamheden op de website van Rijkswaterstaat Verkeersinformatie of bel met de Landelijke Informatielijn van Rijkswaterstaat: 0800-8002 (gratis)

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.