De Muiterij Jongerentheater speelt de theatervoorstelling ‘Superego’ in ‘Ukien

· leestijd 1 minuut Algemeen Ingezonden

De tweede voorstelling van het Zwolse theatergezelschap De Muiterij Jongerentheater is een feit. Na het succes van de voorstelling ‘Ontspan je kaak’ in februari, spelen zij nu ‘Superego’. Met deze voorstelling maakt De Muiterij hun entree in buurtstad Kampen.

‘Superego’ speelt op vrijdag 28, zaterdag 29 en zondag 30 juni 2024 in ’t Ukien. De Zwolse Muiters hebben de afgelopen maanden hard gewerkt om tot deze voorstelling te komen. Zoals altijd bij de Muiterij, zijn de spelers nauw betrokken bij het maakproces.

De titel lijkt te zeggen dat het over super-ego’s gaat; maar is dat wel zo? In het 1,5 uur durende theaterstuk, maken de Muiters duidelijk waar ‘Superego’ voor staat. En wat dat met hen te maken heeft. De hele voorstelling is namelijk ‘opgehangen’ aan persoonlijke verhalen van de spelers zelf. Verhalen die niet alleen over hen gaan, maar misschien wel over ons allemaal. ‘Superego’ daagt uit, ontroert en zet je aan het denken, want hé...: kijk jij jouw superego wel eens diep in de ogen?  

Anne-Minke Meijer (artistiek leider van DMJ): “We hebben onwijs veel plezier gehad tijdens het maakproces. En dat ga je zeker terugzien bij de voorstelling. Heel leuk dat we deze in Kampen mogen spelen. Fun fact: we werken tijdens Superego met een theatervorm die nog bijna niet in Nederland te zien is geweest. We zien je graag!”

Kaartjes kosten € 10,- en zijn te koop via de website van ’t Ukien (www.ukien.nl/agenda/). De première op vrijdag 28 juni is reeds uitverkocht. Meer informatie is te vinden de website van De Muiterij: www.de-muiterij-jongerentheater.nl.

Over De Muiterij Jongerentheater

De Muiterij Jongerentheater is dé plek in Zwolle voor jongeren tussen 16-25 jaar die graag theater willen maken. De Muiterij maakt voorstellingen waarbij de spelers langs persoonlijke verhalen – met een brutale inslag – zichzelf laten zien. De voorstellingen gaan over de plek die ze innemen; hoe zij zichzelf zien in de wereld en hoe zij de wereld zien in zichzelf. 

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Kamper doommetalproject Phantom Druid duikt dieper de duisternis in Algemeen 20 uur geleden
COPYRIGHT MARCEL JURIAN DE JONG
OV-spreekuur helpt Kampenaren weer op weg Algemeen 21 uur geleden
Mitchell ten Hove en Barbara Lok
Vernieuwend theaterspektakel heeft muzikale elementen uit de Middeleeuwen én een rockopera Ridders & Juffers wordt groots, meeslepend en uniek Zakelijk nieuws lokaal 6 mei, 17:43

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.