
Groot waterongeval bij de Eilandbrug
AlgemeenKAMPEREILAND – In de buurt van de Eilandburg, waar de N50 overheen gaat, zou zaterdag in de IJssel halverwege de middag een persoon te water zijn geraakt. Vanuit meerdere plaatsen zijn hulpdiensten ter plaatse gekomen.
Volgens omstanders zou iemand ”kopje onder” zijn gegaan en niet meer boven water zijn gekomen. Dat was de melding aan Veiligheidsregio IJsselland. Volgens VR IJsselland zijn meerdere duikteams van de brandweer ”met man en macht” aan het zoeken.
Kampen heeft geen duikteam meer dus is om kwart over drie de duikgroep uit Steenwijkerland opgeroepen. Wel is vanuit Kampen de politieboot gearriveerd. De brandweer heeft opgeschaald naar ’groot waterongeval’. Ook vanaf Urk zou een duikteam gekomen zijn. Boven het Kattendiep vliegt een politiehelikopter.
..




























