
Duits mannenkoor zingt in De Burgwal
AlgemeenKAMPEN - De beroemde Mainzer Hofsänger vieren hun 100-jarig jubileum met een cruise door Duitsland, Nederland en België. Tijdens hun reis bezoeken zij verschillende steden en komen daar concerten geven. Op zaterdag 17 mei doen zij Kampen aan voor een optreden in De Burgwal.
Het koor, onder andere bekend van de Duitse televisie, staat onder leiding van Andreas Leuck en brengt een veelzijdig repertoire. Van klassieke werken en kerkmuziek tot meer luchtige en humoristische stukken.
Recensie
“Wie de Mainzer Hofsänger ervaart, beschouwt deze ervaring meestal als een onvergetelijk evenement. Bijna geen enkel koor zingt mensen van alle generaties zo direct de harten binnen als het wereldberoemde mannenkoor. De zangers betoveren hun publiek met volumineuze koorgeluiden, stralende tenoren en diepe bassen. Het brede scala aan populaire melodieën en liederen, vooral de perfecte muzikale interpretaties van de Hofsänger, krijgt wereldwijd aandacht en vult concertzalen, zowel binnen als buiten de grenzen.”
(Bron: Wochenblatt-reporter.de)
Het optreden begint om 15.30 uur. De toegang is gratis.




























