Afbeelding
Foto: Tennekes
4 foto’s

Rotaryclub Kampen puzzelwedstrijd aan boord van de Veerman van Kampen voor het goede doel

Algemeen

Donderdagavond 7 mei 2026 stond De Veerman van Kampen volledig in het teken van puzzelplezier tijdens de Grote Legpuzzelwedstrijd van Kampen. Maar liefst 24 teams gingen de uitdaging aan om zo snel mogelijk een Jan van Haasteren legpuzzel van 1000 stukjes compleet te maken en dat allemaal voor het goede doel: HET 8ste WERK en de DE OPBRENGST was € 1825,00.

De sfeer zat er vanaf het eerste moment goed in. Fanatiek werd gezocht naar hoekjes, randjes en de bekende grappige details waar de puzzels van Jan van Haasteren om bekendstaan. Terwijl de teams volop streden om de winst, was er vooral veel gezelligheid, samenwerking en enthousiasme in de zaal.

De organisatie kijkt met trots terug op een zeer geslaagde avond. “Het was prachtig om te zien hoe fanatiek iedereen bezig was en hoeveel plezier er werd gemaakt. Dat we hiermee ook nog een mooi bedrag voor het goede doel hebben kunnen ophalen, maakt het extra bijzonder.”

De organisatie bedankt hierbij alle sponsoren bedanken voor hun bijdrage aan deze avond mede door hun was deze avond een groot succes.

Vd berg interieur

Intertoys kampen

Vitamientje IJsselmuiden

City bioscoop

Tandartspraktijk Spaargaren

Mechan Groep

GBI Telder

En uiteraard de Veerman van Kampen

Met een volle zaal, enthousiaste deelnemers en een geweldige sfeer kan de organisatie terugkijken op een succesvolle eerste editie van de Grote Legpuzzelwedstrijd van Kampen. Een evenement dat zeker voor herhaling vatbaar is.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Kamper doommetalproject Phantom Druid duikt dieper de duisternis in Algemeen 7 mei, 07:34
COPYRIGHT MARCEL JURIAN DE JONG
OV-spreekuur helpt Kampenaren weer op weg Algemeen 7 mei, 07:01
Mitchell ten Hove en Barbara Lok
Vernieuwend theaterspektakel heeft muzikale elementen uit de Middeleeuwen én een rockopera Ridders & Juffers wordt groots, meeslepend en uniek Zakelijk nieuws lokaal 6 mei, 17:43

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.