CRK Voices start nieuwe seizoen met open repetitie avonden

Algemeen

IJSSELMUIDEN - Christelijk Regionaal Koor Voices begint op dinsdag 27 augustus met het nieuwe zangseizoen. Belangstellenden zijn welkom mee te zingen. De aanvang is om 19.45 uur in De Hoeksteen. Open repetities zijn op dinsdag 27 augustus, 3 en 10 september.

Het komende zangseizoen staat eerst in het teken van het 35-jarig jubileumconcert van dirigent Jan Quintus Zwart op 26 oktober in De Doelen in Rotterdam. Met alle koren van Jan Quintus Zwart (ongeveer 1000 koorleden), het Hineni Symfonie Orkest en muzikanten Noortje van Middelkoop (dwarsfluit), Chloë Elsenaar (viool), André van Vliet (piano) en Ronald IJmker (orgel) belooft dit een unieke ervaring te worden.

Daarnaast gaat CRK Voices aan de slag met volledig nieuwe repertoire voor het Kerstconcert in Kampen op 17 december 2019. Dit leidt tot afwisseling van het instuderen van kerstliederen en liederen voor het jubileumconcert tijdens de komende repetities.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Politie beveiligt Prisma School na dreigvideo: “Kampen kijk maar uit, deze gek gaat moorden plegen” Update 19 jun, 10:45
Afbeelding
Officiële start IJsselwerken markeert begin acht jaar dijkversterking Algemeen 19 jun, 09:58
Afbeelding
Travers en WijZ/De Kern willen nauwer samenwerken in Zwolle Algemeen 19 jun, 09:36

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.