
Ondernemen in Kampen: Crowdfunding gestart: help mee om de lokale bioscoop te redden
· leestijd 1 minuut Ondernemen in KampenWat fijn dat ik weer iets mag schrijven! Soms moet ik zoeken naar een onderwerp, maar deze keer niet: het lag zo voor het oprapen.
Veel van jullie weten dat ik een speelgoedwinkel heb in de binnenstad van Kampen en dat ik onze prachtige stad en haar inwoners een warm hart toedraag. Toen ik hoorde dat de bioscoop failliet ging, schrok ik enorm. Het nieuws bereikte mij via mijn zoon: een klasgenoot van hem werkt in de bioscoop en kreeg tijdens de les te horen dat alles zou stoppen. Mijn zoon appte me meteen: “Pap, dit kan écht niet gebeuren.”
Iedereen die ik sprak, zei hetzelfde: red de bioscoop, ga ervoor! Natuurlijk is dat spannend. Vanuit onze stichting Onions Film weten we inmiddels best wat van film en evenementen. Maar een bioscoop runnen is andere koek: onderhoud, filminkoop, filmrechten, horeca, noem maar op.
Gelukkig zeiden we niet ‘nee’. Julius, de filmmaker van al onze films en clips, zei direct: “Wij kunnen dit!” En zo belandden we in een geweldige rollercoaster: het redden van een kleine, maar mooie bioscoop in Kampen.
We krijgen fantastische steun. Investeerders geloven in ons en helpen ons vooruit. Ondertussen werken we aan plannen om de bioscoop nieuw leven in te blazen. Want serieus: een stad als Kampen zonder bioscoop? Dat mág gewoon niet gebeuren.
We zijn daarom een crowdfunding gestart. Wil jij ons helpen? Doneer wat je kunt missen, of deel je kennis. Alle hulp is welkom! Samen zorgen we ervoor dat we binnenkort allemaal weer naar de film kunnen.
Steun de bioscoop via:https://www.gofundme.com/f/help-de-bioscoop-in-kampen
We hebben het nog nooit gedaan, maar we denken dat we het kunnen. Help je mee?





























