Zomerdansdag 2023
Zomerdansdag 2023 Foto: Fotografie Hakvoort

De 25ste editie van de ZomerDansDag!

Sport Ingezonden

Op zaterdag 29 juni wordt de 25ste editie van de ZomerDansDag gevierd in de Reeve te Kampen! Hét dansspektakel waar CGV Wilhelmina, IJGV, RKDOS en GVDOS aan deelnemen. Geniet van 60 optredens, allemaal uit de gemeente Kampen.

Elk jaar wordt de ZomerDansDag georganiseerd door één van de vier verenigingen. Dit jaar is het de beurt aan CGV Wilhelmina om de 25ste editie te organiseren. 25 jaar geleden kwam Gerda van Velzen op het idee om een gezamenlijke dansvoorstelling te organiseren. Het doel was om de onderlinge samenwerking te bevorderen bij leden en leidsters van de, toen nog, 5 verschillende dansverenigingen in Kampen en IJsselmuiden. Daarnaast is de ZomerDansDag natuurlijk een mooie afsluiting van het dansseizoen voor alle leden.

U bent natuurlijk van harte uitgenodigd om dit spektakel bij te wonen. Op 19 juni kunt u uw kaartje kopen aan de IJsseldijk 5, van 18:30 uur tot 20:00 uur. De overige kaarten zullen aan de deur op 29 juni worden verkocht, het is mogelijk dat programma’s uitverkocht raken. Inmiddels zijn al meer dan de helft van de kaarten verkocht!

De show zal bestaan uit drie programma’s, de eerste show zal om 13:00 uur starten, de tweede om 16:00 uur en de derde om 19:30 uur. Ter ere van het 25-jarig bestaan zal er op vrijdagavond een dansworkshop georganiseerd worden waar iedereen gratis aan mee kan doen! Wil jij mee doen? Geef je snel op via zomerdansdagkampen@gmail.com, vol = vol.

Fotografie Hakvoort en Jetske Koers zullen deze dag vastleggen op mooie foto’s. Daarnaast danken wij onze sponsoren voor het mogelijk maken van dit mooie jaarlijkse evenement; Sjuuls shop, Zalsman, DEA events, Carlijn Hamstra fotografie, Skatties, Jolines en vishandel Bottenberg.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.