Afbeelding
Foto: Aangeleverd

In november eerste editie van Genemuider Mannenzang

Zakelijk nieuws lokaal

GENEMUIDEN – Nieuw op de kalender: de eerste editie van de Genemuider Mannenzang. Drie plaatselijke predikanten verlenen op 14 november hun medewerking en Gert van Hoef bespeelt het orgel. De organisatie mikt op zeker duizend bezoekers.

Het initiatief komt van lokale ondernemer Lamco de Vries, een groot liefhebber van de samenzang met traditionele bovenstem. Bij hem ontstond het idee om een interkerkelijke avond te houden met een lokaal karakter. Hij legde contact met dominees De Groot, Molenaar en Verschuure en zo kreeg de avond langzamerhand vorm.

Het zingen met de bovenstem is een traditie die in Genemuiden springlevend is. Niet alleen op zondagen wordt er tweestemmig gezongen in meerdere kerken, ook zijn er oefenavonden in de stad. Dit najaar hoopt de organisatie van de Genemuider Mannenzang meer dan duizend liefhebbers naar de Bethelkerk te trekken, waarvan een deel ook de bovenstem zal zingen.

 De opbrengt van de kaartverkoop is voor het goede doel. Want gelden gaan naar verschillende Genemuider organisaties die zich richten op gehandicaptenzorg. Jongens tot 12 jaar kunnen kosteloos een kaartje reserveren. Zangers van 12 jaar en ouder kunnen tickets bestellen voor 5,00 euro. Meer info en kaarten; naarhetconcert.nl.

Zakelijk Nieuws Lokaal van: Genemuider Mannenzang, www.naarhetconcert.nl/concerten/genemuider-mannenzang-met-gert-van-hoef-140/

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
In november eerste editie van Genemuider Mannenzang Zakelijk nieuws lokaal 3 uur geleden
Afbeelding
Bekijk nu de nieuwste vacatures op www.brugmediawerkt.nl. Algemeen 4 uur geleden
Afbeelding
29 april: kerken door heel Nederland luiden de klokken voor gewortelde kinderen Ingezonden 9 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.