archiefbeeld
archiefbeeld Foto Tennekes

IJOV muziekfeesten op terrein achter de Lidl

Algemeen

IJSSELMUIDEN – De IJOV muziekfeesten die in november worden gehouden vinden plaats op het trainingsveld van IJVV achter de Lidl Supermarkt in IJsselmuiden. Om verschillende redenen bleek het niet verstandig om de feesten te houden op het bedrijventerrein.

“Op korte termijn hebben we gezocht naar een alternatief en we zijn erg blij dat zowel IJVV en de gemeente Kampen met ons mee hebben gedacht en de nieuwe, éénmalige, locatie mogelijk hebben gemaakt”, aldus IJOV voorzitter Bart Weever.

De IJOV Muziekfeesten worden gehouden op 4, 5, 6 en 7 november. Op donderdag is er klaverjassen en legpuzzelen, op vrijdag en zaterdag een muziekfeest en op zondag een praisedienst. Het complete programma staat op www.ijov.nl

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.