Afbeelding
Foto: aangeleverd

Vleermuizenwandeling in stadspark Kampen

Algemeen

KAMPEN - De Nacht van de Nacht is een jaarlijks evenement georganiseerd door de Natuur- en Milieu-verenigingen. Tijdens deze nacht worden er in het hele land evenementen georganiseerd in het donker, zo ook door Natuurvereniging IJsseldelta in Kampen. Mens en dier hebben het natuurlijke ritme van de nacht nodig om uit te rusten, voor hun gezondheid en een sterke weerstand.

Natuurgidsen van Natuurvereniging IJsseldelta gaan op zaterdagavond 28 oktober met belangstellenden op pad in en rond het Stadspark met een ‘bat detector’, een apparaat dat de ultrahoge geluiden van vleermuizen kan omzetten in voor mensen hoorbare geluiden.
“Een unieke kans om te ontdekken hoeveel soorten vleermuizen er rondvliegen in Kampen. En om te leren dat hoe donkerder het is in de stad, hoe meer vleermuizen zich er thuis voelen”, aldus de organisatie

Inloop om 19:30 uur bij de Hooizolder aan de Groenestraat 94. Om 20:00 uur starten de natuurgidsen met een korte inleiding over vleermuizen. De wandeling begint om 20:30 uur en eindigt rond 22:00 uur. Deelname kost 1 euro. Er kunnen maximaal 20 mensen mee. Aanmelden bij Nico Goossen via nkgoosen@home.nl of 06-23778880.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.