
Betoverende klassiekers: Najade brengt kleinkunst naar de Lutherse Kerk
AlgemeenKAMPEN - Op 16 maart geeft Najade een concert in de Lutherse Kerk Kampen. NaJade speelt en zingt eigen liedjes die aansluiten bij het thema Gastvrijheid. De teksten zijn herkenbaar en uit het leven gegrepen.
Dromerig, levendig en ontroerend, het komt allemaal voorbij tijdens het optreden. Maaike Gerritsen en Hetty Floors noemen hun muziek ‘klassieke kleinkunst’ en begeleiden zichzelf daarbij op piano en viool. Het concert begint om 15.00 uur en duurt een uur. De toegang is gratis met een vrijwillige gift na afloop. Ook is er na afloop gelegenheid om onder het genot van een drankje na te praten met elkaar en de musici.
Wil jij altijd op de hoogte zijn van het laatste nieuws over uitjes in de regio Kampen? Meld je dan via deze link aan op de uitagenda. Zo krijg je iedere vrijdag de leukste uitjes in je mailbox. https://www.brugnieuws.nl/nieuwsbrief/aanmelden.


























