
Twee ongelukkige tegentreffers nekken KHC tegen VVOG
· leestijd 1 minuut AlgemeenHARDERWIJK – KHC heeft zaterdagmiddag de uitwedstrijd tegen VVOG met 2-0 verloren. De thuisploeg had het meeste balbezit en speelde verzorgder, maar grote kansen waren lange tijd schaars. Beide doelpunten vielen ongelukkig voor KHC.
KHC begon nog goed en testte al in de eerste minuut de doelman van VVOG. Kort daarna voorkwam Tim Sleifer met een goede sliding een vroege achterstand. VVOG nam vervolgens het initiatief, maar kansen bleven beperkt. Een schot in de 13e minuut ging naast en ook later in de eerste helft ontbrak het aan grote mogelijkheden. KHC kreeg zelf in de 18e minuut een goede kans via Jochem van Putten, maar zijn schot miste precisie.
VVOG bleef aandringen en leek in de 30e minuut te scoren, maar een kopbal werd afgekeurd wegens buitenspel. Vlak voor rust moest KHC-doelman Quinten van de Graaf nog ingrijpen bij een kopbal. Zo bleef het 0-0 bij rust. Na de pauze begon VVOG direct gevaarlijk en in de 47e minuut viel de openingstreffer op ongelukkige wijze. Een voorzet vanaf de achterlijn kwam via het gezicht van Sleifer en belandde over Van de Graaf in het doel: 1-0.
KHC moest daarna wisselen door een blessure van Ibrahim Stitou, die werd vervangen door Marijn van den Belt. Hoewel VVOG de overhand hield, hield Van de Graaf zijn ploeg met een redding in de 64e minuut in de wedstrijd. Een minuut later viel echter de 2-0, opnieuw ongelukkig: Jesper Westendorp werkte een bal in eigen doel. In het laatste kwartier bleef VVOG gevaarlijk, maar Van de Graaf voorkwam een grotere achterstand.
De overwinning was verdiend voor VVOG, maar voelde zuur voor KHC door de ongelukkige tegentreffers. Komende zaterdag speelt KHC om 14.45 uur uit tegen koploper Berkum.




























