
Verkeersregelaars bij Stadsbrug na lange files door afsluiting Molenbrug
AlgemeenKAMPEN - Bij de Stadsbrug staan tot 11 september ‘s ochtends en ‘s avonds verkeersregelaars. De provincie Overijssel is op verzoek van de gemeente tot deze maatregel overgegaan nadat de afgelopen dagen lange files ontstonden op onder meer de IJsselkade.
De Molenbrug is sinds 4 september 16.00 uur afgesloten vanwege werkzaamheden aan de provinciale weg N764 tussen Zwolle en Kampen. Maandag liep de reistijd richting IJsselmuiden op verschillende momenten op tot ongeveer 45 minuten.
Volgens de gemeente Kampen ontstonden de lange wachttijden doordat er op dat moment geen verkeersregelaars bij de Stadsbrug aanwezig waren. De gemeente heeft daarover contact opgenomen met de provincie Overijssel, die opdrachtgever is voor de werkzaamheden.
De provincie heeft vervolgens alsnog verkeersregelaars bij de Stadsbrug ingezet. “Zolang de werkzaamheden duren zijn de verkeersregelaars van de ochtend tot de avond bij de stadsbrug aanwezig”, laat de gemeente weten.
Voor het gemotoriseerde verkeer zijn omleidingsroutes ingesteld. Volgens de gemeente is verkeersoverlast door de afsluiting echter niet volledig te voorkomen.
De Molenbrug en de toeritten blijven tot vrijdag 11 september 17.00 uur afgesloten. Inwoners met vragen of klachten over de werkzaamheden kunnen terecht bij de provincie Overijssel.
Spot jij iets dat niet klopt of heb je een aanvulling? Meld het via de links hieronder.




























