Afbeelding
Foto: eigen foto

MAF-piloot Arjan Paas deelt ervaringen uit Papoea Nieuw Guinea in De Driester

Algemeen

KAMPERZEEDIJK - Na zeven jaar werken in Papoea Nieuw Guinea is MAF-piloot Arjan Paas met zijn gezin terug in Nederland. Op 20 juni verwelkomt de familie iedereen in De Driester voor een middag vol verhalen, beelden en activiteiten.

Vanaf 14.00 uur staat de koffie klaar in De Driester aan de Kamperzeedijk. Het gezin Paas vertelt daar over het MAF-werk en het leven in Papoea Nieuw Guinea. Eten en drinken zijn gratis.

Voor het hele gezin

Voor kinderen is er vermaak in de gymzaal. Bij een verkooptafel is allerlei MAF-materiaal te koop. Iedereen is welkom, ook familie, vrienden, kennissen en buren.

Het gezin verblijft ruim drie maanden in Nederland, dichtbij familie en vrienden.

Meer informatie is te vinden op www.maf.nl/paas.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
112 KAMPEN: Traumahelikopter vrijdagochtend bij bedrijfsongeval Industrieweg in Kampen 112 4 uur geleden
Afbeelding
Gemeente Kampen zet volgende stap richting bedrijventerreinen Melmerpolder en Spoorlanden Algemeen 4 uur geleden
Afbeelding
Gast van de raad bijeenkomst van september Nieuws 4 uur geleden