
‘Dat we al jarenlang samenspelen was dit seizoen echt te zien’
SportKAMPEN - Gevraagd naar het geheim van het succes van KHC antwoordde verdediger Durk van der Leest van KHC tijdens de uitreiking van de Salverda Trofee dat dit de ervaring is. “Veel van onze voetballers spelen al jaren met elkaar samen en dat was dit seizoen te zien.”
Ondanks al die ervaring was het maar de vraag hoe een en ander zou uitpakken. Van der Leest: “Voorheen speelden we meer vanuit een gesloten verdediging en nu aanvallender met meer druk naar voren. Ook speelden we dit jaar in de regio noord waarin het afwachten was hoe sterk de concurrentie zou zijn.”
Met Van der Leest maar bijvoorbeeld ook Nick Notrot heeft KHC veel lengte in de ploeg wat zowel verdedigend als bij standaardsituaties en spelhervattingen een wapen is gebleken. Wat eveneens meehielp was de stabiele factor Steven Vonk. Van der Leest: “Het is fijn als je zo’n goede doelman hebt. Dat geeft rust.”























