Afbeelding
Foto: Marion Veerman

Uitglijder Wilsum na periodewinst week eerder: ‘Incasseren en weer doorgaan’

· leestijd 1 minuut Sport

WILSUM – Waar de voetballers van Wilsum een week eerder nog een feestje bouwden vanwege het behalen van de periodetitel werd er zaterdag met 1-3 verloren van EZC ‘84. Het duel tussen de nummers een en twee kende daarmee een terechte winnaar. EZC was met name in de eerste helft de betere partij en speelde het na rust gewoon slim uit.

Wilsum was geen schim van de ploeg die de laatste wedstrijden met grote uitslagen wist te winnen, zo constateerde trainer Aaron Pragt na afloop. De oefenmeester wilde daarmee niets afdoen aan het goede spel van EZC. Pragt: “Dat is gewoon een goede ploeg. Zij waren feller, zaten er korter op en wat ze ook goed deden was de manier waarop ze het spel verlegden. Dat neemt niet weg dat ik bij ons jongens ongelukkige keuzes zag maken wat ze anders niet doen.”

Pragt relativeerde dat wel: “Er is geen man over boord. We zijn goed bezig en je kunt verliezen van een goede tegenstander. De manier waarop we in de eerste helft voetbalden kan alleen niet. Dat hebben we elkaar ook gezegd in de rust en vervolgens hebben we een veel betere tweede helft gespeeld.” 

Tot aan de 0-1 van EZC in de 20e minuut ging het overigens aardig gelijk ook. Wilsum had in de 4e minuut al een goede kans gehad om te scoren. De openingstreffer viel dus aan de andere kant, ingeleid door onnodig balverlies, waarna een speler van EZC alle ruimte had om een rush te maken en af te ronden. Daarna deelde EZC tot rust de lakens uit en wist die ploeg nog de 0-2 te maken. 

EZC koesterde vervolgens de voorsprong en gaf ondanks aandringen van Wilsum weinig weg. Toch zou Wilsum op 1-2 komen. Een handsbal van een EZC’er bij een gevecht om de bal werd bestraft met een strafschop. Daarmee werd Wilsum wat geholpen, want de bal was anders achter gegaan. Op jacht naar de gelijkmaker liep Wilsum in de val en maakte EZC uit een counter de 1-3.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

IJsselheem uit Kampen is één van de initiatiefnemers van Noorzorgt.nl.
Nieuw regionaal platform Noorzorgt.nl wijst inwoners de weg naar werken en leren in zorg en welzijn Algemeen 15 mei, 11:05
Afbeelding
IJsselland Ontwikkeling start nieuw appartementenproject in IJsselmuiden Algemeen 15 mei, 09:59
Yana Popova zingt bij de aftrap van het Feest van de Geest in Open Hof
Feest van de Geest geopend met zang van Yana Popova 4 foto’s 14 mei, 13:44

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.