
Gewonnen bekerduel geeft ’s-Heerenbroek goed gevoel
Sport’S-HEERENBROEK – De start was wat moeizaam, maar ’s-Heerenbroek heeft het bekerduel zaterdag tegen Swift ’64 uiteindelijk met overtuigende cijfers weten te winnen: 4-1. Alle treffers vielen in de aantrekkelijke tweede helft.
Voor rust waren de bezoekers wat gevaarlijker geweest en was het met dank aan doelman Jelmer Visscher dat het 0-0 bleef. Al had ook ’s-Heerenbroek zelf een paar mogelijkheden, waarvan de grootste misschien wel voor Rob Henniphof.
Wim Kwakkel opende namens de thuisploeg de score. Kwakkel bleek ook op dreef, want hij nam ook de laatste treffer voor zijn rekening en stond mede aan de basis van de 3-1, met een assist op doelpuntenmaker Sander Kuipers.
Daarmee liep ’s-Heerenbroek uit op de bezoekers, die nog wel op 1-1 waren gekomen, maar al een tweede tegentreffer hadden moeten incasseren: Jens Rill had met het hoofd raak gekopt uit een corner.
De 4-1 gaf de krachtsverhouding goed weer, vond Vlierhuis. “Uiteindelijk wel. Ik vond Swift best sterk beginnen en ze hadden op voorsprong kunnen komen. Na rust vond ik ons met meer lef voetballen. Bepaalde patronen waar we op trainen zag ik meer terug en ook slaagden we erin hoger druk te zetten, wat we komend seizoen vaker willen doen.”
Vlierhuis was al met al tevreden, al relativeerde hij het wel. “Ik weet niet hoe compleet Swift vandaag was en zie het niet als een graadmeter voor wat we in de competitie kunnen verwachten”, sprak de trainer, doelend op het feit dat beide teams elkaar in de derde klasse weer gaan tegenkomen.





























