Afbeelding
aangeleverd

Burendag bij Quintus

Algemeen

KAMPEN – Quintus houdt op 26 september - het is dan Burendag - een gratis workshop voor binnenstadbewoners. Tussen 10.00 en 13.00 uur kunnen zij op de binnenplaats van het kunstencentrum aan de Vloeddijk 38 eigen insectenhotels maken voor hun tuin, straat, plein of hofje.

Deelnemers vanaf 9 tot 99 jaar kunnen zelfstandig aan de slag, kinderen onder de 9 jaar onder begeleiding van een ouder/verzorger. Er is koffie, thee en limonade en er zijn leuke spelletjes. Aanmelden is niet nodig.

Burendag is een initiatief van het Oranje Fonds en Douwe Egberts en wordt ieder jaar op de 4e zaterdag in september gevierd. Het is een dag waarop de buurt samenkomt en waarbij mensen iets goeds doen voor elkaar en de buurt.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
MFC De Toekomst in Wilsum krijgt 15.000 euro voor keuken en sportvloer Algemeen 31 jul, 09:34
Afbeelding
112 KAMPEN: Flat aan de Scheerling ontruimd na brand in kelderbox 112 31 jul, 09:12
Afbeelding
Waterschap waarschuwt voor toename blauwalg: vermijd contact met verdacht water Algemeen 31 jul, 09:09

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.