Afbeelding
archiefbeeld

Kamper Koggezangers zoeken nieuwe leden en accordeonist

Algemeen

KAMPEN - Door lange tijd wegens corona niet repeteren en optreden en door langdurige ziektes en enkele sterfgevallen van koorleden, zag het er voor de toekomst van de Koggezangers somber uit. Het koor wil echter alles op alles zetten om te voorkomen dat het moet worden opgeheven.

Het koor telt momenteel 20 zangers die onder leiding van Joke van Tent staan. Zij hield een warm pleidooi voor behoud van het koor. “We zingen op hoog niveau met haast alle songs drie- of vierstemmig. En we hebben ook prima muzikanten, maar een extra accordeonist zou welkom zijn.” Ook nieuwe zangers zijn zeer welkom. Geïntereseerden kunnen zich melden bij Piet Bredewold via pieterbredewold@hotmail.com of via (06) 149 174 95. 

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Werk van Els Franken.
Plompverloren naar Kampen met kunst uit Almere Algemeen 19 jun, 11:07
Afbeelding
Politie beveiligt Prisma School na dreigvideo: “Kampen kijk maar uit, deze gek gaat moorden plegen” Update 19 jun, 10:45
Afbeelding
Officiële start IJsselwerken markeert begin acht jaar dijkversterking Algemeen 19 jun, 09:58

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.