Afbeelding

Impact viert 75-jarig jubileum

Algemeen

KAMPEN - Op 21 september 2023 viert Impact haar 75-jarig bestaan. Dit jubileum wordt groots gevierd tijdens een festival op de locatie van Impact in Kampen.

In 1948 werd ‘Onze Werkplaats’ opgericht. In de volksmond heette het ‘de papiermand’, nu nog steeds een veel gehoorde naam. Onze Werkplaats begon met 16 medewerkers aan de Nieuwe Markt en nu zijn er Impact circa 650 medewerkers binnen én buiten (via) Impact aan het werk. Destijds echt als fabriek met eigen producten; tegenwoordig dient het werk voornamelijk als re-integratiemiddel richting de regionale arbeidsmarkt.

Festival
Het jubileumfestival wordt om 11 uur afgetrapt door burgemeester Sander de Rouwe in bijzijn van wethouders Van der Sluis (Kampen) en Duvekot (Dronten). Tevens zal de directeur van Impact, Rob Rikmanspoel, het woord nemen en stilstaan bij de historie van Impact. Tijdens de dag zijn er tal van activiteiten, workshops en is er een foodtruckplein met hapjes en drankjes. De dag wordt om 15:30 uur afgesloten met een optreden van de Kamper zanger Stef Ekkel. Impact viert deze festiviteiten met (oud)medewerkers, samenwerkingspartners en zakelijke relaties. Er worden circa 400 mensen verwacht.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.