Afbeelding
Foto: Kirsten van de Meent

Vincent Corjanus brengt nieuwe single uit

Algemeen

KAMPEN - ‘Spiegelvrees’ is de nieuwe single van Vincent Corjanus. Het lied is de tweede single voor het album dat eind dit jaar gaat verschijnen. ‘Spiegelvrees’ gaat over angst voor de waarheid, een zelfbeeld dat veranderlijk is en polarisatie.

Voor het lied werkte Vincent opnieuw samen met Anna-Carlijn Nakken. Zij was in 2021 al te horen op de single ‘Samen’. De single is onderdeel van een nieuw project waar Corjanus momenteel aan werkt. Het conceptalbum is voor een groot deel in Parijs opgenomen en moet eind dit jaar gaan verschijnen.

Vincent Corjanus is een poëziepopper. De singer-songwriter zocht een jasje voor zijn gedichten, zo ontstonden er liedjes. Een nieuw genre was geboren. Inmiddels draait Vincent meer dan 10 jaar mee met zijn liedjes en gedichten. Hij schreef 8 dichtbundels en maakte meerdere CD’s. De gedichten van Vincent waren te horen tijdens Ted Talks, radioshows op 3FM en Radio 2 en ook Frank Boeijen droeg werk van hem voor. De liedjes van Vincent Corjanus zijn teder en rauw. Soms met een vleugje elektronica, maar altijd recht uit hart.

Momenteel is de zanger bezig met een kleine zomertour met optredens op o.a. Vlieland en Texel.

Beluister de nieuwe single hier: https://open.spotify.com/track/41q448U7i70b2AbukMwJ5h?si=ab85524a2eef49c9

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Kamper doommetalproject Phantom Druid duikt dieper de duisternis in Algemeen 21 uur geleden
COPYRIGHT MARCEL JURIAN DE JONG
OV-spreekuur helpt Kampenaren weer op weg Algemeen 21 uur geleden
Mitchell ten Hove en Barbara Lok
Vernieuwend theaterspektakel heeft muzikale elementen uit de Middeleeuwen én een rockopera Ridders & Juffers wordt groots, meeslepend en uniek Zakelijk nieuws lokaal 6 mei, 17:43

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.