Afbeelding
Foto: aangeleverd

De Kamper kiek op de wîêk van burgemeester Sander de Rouwe

Algemeen

Burgemeester Sander de Rouwe blikt in De Brug altijd terug op de afgelopen week.

1). Gewone mensen, bijzondere inzet. Dag en nacht kunnen we op ze rekenen. De brandweervrijwilligers van Kampen & IJsselmuiden. Op de post in Kampen mag ik een aantal jubilarissen huldigen en bedanken.

2). Sinds kort heeft Kampen een Europees Kampioene dammen. De 15-jarige Yulia Bintsarovska gaat binnenkort naar Polen voor het WK. Tussen beide toernooien door bezoek ik haar.

3). Op bezoek bij het echtpaar Van Gelder voor hun 60-jarige huwelijksdag. Met kinderen en kleinkinderen drink ik een kopje koffie mee.

4). Nog een groot familiefeest. Met al zijn 5 kinderen en hun partners aanwezig feliciteer ik de 100-jarige meneer Duitman. Nog altijd scherp van geest en met 100 jaar ervaring goedlachs en een echte Kamper verhalenverteller.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.