
CDA Kampen op bezoek bij Brandweer IJsselmuiden
Algemeen IngezondenIJSSELMUIDEN - CDA-raadsleden Jacolien van de Wetering, Henk Selles en Niek Teune brachten op maandag 11 november een bezoek aan de vrijwillige brandweer in IJsselmuiden. Ook wethouder Bas Wonink was erbij.
Op de kazerne in IJsselmuiden vertelden de vrijwillige brandweerlieden enthousiast over het belangrijke werk dat zij doen in IJsselmuiden, maar ook in een deel van Kampen. Daarna wachtte voor de vrijwilligers een oefening, waarbij een auto-ongeluk nagebootst was. De CDA’ers mochten de oefening bijwonen en ondertussen hun vragen stellen.
Raadslid Jacolien van de Wetering: “Het was een leerzame en gezellige avond. Wij zijn erg blij dat dit bezoek mogelijk werd gemaakt door de brandweer van IJsselmuiden. Onze fractie zal de ontwikkelingen blijven volgen.”





























