
Deze acht kwekers in regio IJsselmuiden openen hun deuren tijdens Kom in de Kas
· leestijd 1 minuut AlgemeenOp zaterdag 11 april openen acht glastuinbouwbedrijven in de regio IJsselmuiden hun deuren voor Kom in de Kas. Tijdens het evenement staat transparantie centraal: lokale kwekers bieden jong en oud een kijkje achter de schermen van de kassen waar dagelijks groente, fruit, bloemen en planten worden geteeld. In IJsselmuiden staat de glastuinbouw met name bekend om de diversiteit aan producten, variërend van witlof tot bomen en tomaten.
Kom in de Kas is het jaarlijkse evenement van de Nederlandse glastuinbouwsector. Door heel Nederland doen ruim honderd ondernemers mee.
Een weekend vol verwondering
Hebben robots groene vingers? Heeft fruit eigenlijk vitamines nodig? En hoe ademt een bloem? Tijdens Kom in de Kas ontdekken Nederlanders de antwoorden op deze vragen. Bezoekers lopen tussen de gewassen, zien hoe producten gekweekt worden en hoe ondernemers werken aan automatisering, energiebesparing en innovatie. Ontdek een wereld onder glas!
Dit is er te doen in de regio
Op zaterdag 11 april zijn bezoekers tussen 10:00-16:00 uur welkom bij de deelnemende bedrijven in de regio IJsselmuiden. Voor jong en oud is er van alles te beleven, zoals proeverijen, rondleidingen en verschillende activiteiten voor kinderen. Toegang is gratis, reserveren is niet nodig.
De deelnemende bedrijven in regio IJsselmuiden zijn: Kwekerij IJsseltuin (Verkavelingsweg 14, IJsselmuiden) - Planten; Witlofkwekerij Ringelberg BV (Verkavelingsweg 10, IJsselmuiden) - Witlof; Kwekerij Voorhof BV (Woldweg 3, IJsselmuiden) - Komkommers; Philabelt (Tuindersweg 10B, IJsselmuiden) - Zorgkwekerij; Boomkwekerij Rozendaal (Tuindersweg 2A, IJsselmuiden) - Boomkwekerij; Mts Wezenberg (Hartogsweg 14, IJsselmuiden) - Paksoi ; Noorland Paprika BV (Parallelweg 8, IJsselmuiden) - Paprika; Tomatenkwekerij Van den Belt BV (Parallelweg 20, IJsselmuiden) - Tomaten; Manege de Deltaruiters (Parallelweg 3B, IJsselmuiden) - Overig.
Over Kom in de Kas
Kom in de Kas is het grootste publieksevenement in de Nederlandse glastuinbouw en wordt mede mogelijk gemaakt door de telers/leden van GroentenFruit Huis en Royal FloraHolland en de sponsoren Plantion, Glastuinbouw Nederland, Interpolis, Plants & Flowers Foundation Holland en Sazas. Afgelopen jaar trok Kom in de Kas ruim 145.000 bezoekers. Sinds 1977 presenteert Kom in de Kas de glastuinbouw aan het grote publiek als een toekomstgerichte en professionele sector. Een sector die op een verantwoorde manier onderneemt, van belang is voor de maatschappij én kansen biedt voor werkgelegenheid, ook in de toekomst.
Dit is een Zakelijk Nieuws Lokaal van Kom in de Kas, www.komindekas.nl.



























