
Beauty en Donutdag laat je verwennen bij Leger des Heils Kampen
· leestijd 1 minuut AlgemeenKAMPEN - Op vrijdag 5 juni bruist het van activiteiten in de Buurthuiskamer en Ontmoetingswinkel van Leger des Heils Kampen en worden bezoekers op donuts getrakteerd. Ook bij de Buitenbioscoop in het stadspark, waar vanaf 15.00 uur ’s middags 3 films voor verschillende leeftijdscategorieën, worden vertoont zijn de lekkere donuts te krijgen.
Dit jaar krijgt donutdag een extra invulling, de dag wordt gecombineerd met een leuke beauty-verwendag voor iedereen die het verdient om eens lekker in het zonnetje gezet te worden. Stichting Present maakte een match tussen studenten van het Windesheim, die voor hun opleiding een evenement moesten organiseren, en Leger des Heils die deze dag een extra feestelijk tintje wil geven.
Bezoekers kunnen vrijdag genieten van heerlijke donuts én verschillende leuke activiteiten. Zo zijn er onder andere een kapper en een nagelstyliste aanwezig om bezoekers een klein verwenmomentje te geven. Ook aan kinderen is gedacht: voor hen staat een ballonartiest klaar die de mooiste creaties maakt en wordt er geschminkt. Daarnaast kunnen kinderen deelnemen aan een leuke speur-bingo waarbij zij door het gebouw van het Leger des Heils op zoek gaan naar verschillende beautyplaatjes.
Tijdens de middag zijn er een aantal leuke prijsjes te winnen van onder andere TapParfum en Rituals. Alles staat in het teken van gezelligheid, ontspanning en samen genieten. Kortom: het belooft een feestelijke dag te worden voor jong en oud. Zowel de Buurthuiskamer als de Ontmoetingswinkel is geopend van 10.00 tot 16.00 uur iedereen is welkom!
Donutdag is een wereldwijd initiatief van het Leger des Heils. Donutdag ontstond in 1938 in Amerika, toen er een manier werd gezocht om veteranen uit de Eerste Wereldoorlog in het zonnetje te zetten. Velen van hen hadden het niet breed. Sindsdien deelt het Leger des Heils de eerste week van juni donuts uit, om mensen in de buurt met elkaar te verbinden.
In Nederland bestaat Donutdag sinds 2020. In Coronatijd zocht het Leger een mogelijkheid om mensen te laten omzien naar elkaar, in een periode van veel eenzaamheid. Het is dus nog een jonge traditie, die al op veel waardering kan rekenen.
Meer informatie over Leger des Heils en Donutdag is te vinden op www.legerdesheils.nl/donutdag





























