VluchtelingenWerk zoekt taalvrijwilligers in Kampen

Algemeen

Wanneer iemand in Nederland komt wonen is het belangrijk om de taal te leren en hoe we in Nederland leven en wonen. Vluchtelingen en migranten leren dit door het volgen van een inburgeringscursus. VluchtelingenWerk Oost Nederland biedt deze inburgeringscursussen in Kampen aan. Hiervoor zoeken we vrijwillige klassenassistenten en taalcoaches, die inburgeraars extra ondersteuning bieden tijdens de inburgeringscursus.

Als klassenassistent bent u tijdens de lessen aanwezig om de NT2 docent te ondersteunen. U begeleidt cursisten tijdens de uitvoering van opdrachten, stimuleert hen in het spreken van het Nederlands en coacht hen tot en met het inbuergeringsexamen.
De tijdsinvestering is 1 of meerdere dagdelen per week, afhankelijk van hoeveel tijd u wilt besteden.
We zoeken ook taalcoaches, die als aanvulling op de lessen, individuele taalbegeleiding willen geven aan de cursist, ca. 1,5 uur per week, op een tijdstip dat u en de cursist uitkomt.
Interesse? Neem dan voor meer informatie contact op met mkeizer@vwon.nl.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.