lionsclub voor de voedselbank en dan is er koffie...
Ingezonden IngezondenEen prachtig resultaat van 960 pakken koffie heeft de landelijke inzameling van DE punten in Kampen en IJsselmuiden voor de voedselbank dit jaar opgeleverd.
Het zijn moeilijke tijden voor veel mensen: niet iedereen profiteert van de goed draaiende economie in Nederland. Duizenden gezinnen leven onder de armoedegrens. Gelukkig kan de voedselbank een aantal van deze mensen ondersteunen met een wekelijks voedselpakket, maar daar zit maar heel af en toe koffie bij. Koffie lijkt een luxeproduct, maar je kunt je voorstellen dat juist klanten van de voedselbank wel een moment van ontspanning kunnen gebruiken. Een pak koffie in het pakket is een klein gebaar, maar wordt zeer gewaardeerd.
De Lionsclub Kampen heeft de praktische kant van de inzameling voor zijn rekening genomen en heeft vandaag de pakken koffie afgeleverd bij Voedselbank Kampen en zo kunnen heel wat mensen de komende tijd genieten van een lekker kopje koffie.
Met dank aan:
Plus IJsselmuiden
Boni IJsselmuiden
Hema Kampen
Bolwerk ontzorgt
COOP Kampen
AH Meeuwenplein Kampen
AH Lovinkstraat Kampen
AH De Arend Kampen
Jumbo Hanzeplein Kampen
Jumbo Penningkruid Kampen

























