Afbeelding

Hollander en Van der Kolk vierde bij plaatsingswedstrijd

Sport

OSS – Drie teams van Wilhelmina kwamen afgelopen weekeinde in actie bij de eerste plaatsingswedstrijd voor A-teams in Oss. Louise Hollander en Mirre van der Kolk eindigden als vierde bij de A-jeugd.

Bij de A-jeugd trio’s eindigden Anouk Vereecken, Rosan Kist en Chelsea de Vente als zesde. Beide teams bij de A-jeugd hebben zich van hun beste kans laten zien.

Denise Brink en Jente Lindeboom waren te zien bij de A-pupillen. Het drietal liet een goede oefening zien. In een sterk deelnemersveld kwam het trio uit op een negende plek.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Kamper doommetalproject Phantom Druid duikt dieper de duisternis in Algemeen 7 mei, 07:34
COPYRIGHT MARCEL JURIAN DE JONG
OV-spreekuur helpt Kampenaren weer op weg Algemeen 7 mei, 07:01
Mitchell ten Hove en Barbara Lok
Vernieuwend theaterspektakel heeft muzikale elementen uit de Middeleeuwen én een rockopera Ridders & Juffers wordt groots, meeslepend en uniek Zakelijk nieuws lokaal 6 mei, 17:43

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.